hands protecting dogs

Záruční vakcinační program

Zaručená ochrana psů

MSD Animal Health je přední světovou veterinární společností, zaměřenou na výzkum a vývoj inovativních veterinárních léčiv a služeb.
Udržení zdraví našich domácích mazlíčků je tedy naším základním společným posláním.

veterinarian carrying dog and cat

Chránit svého psího kamaráda musíme začít již v jeho útlém věku pravidelným očkováním. Během vakcinace je důležité zvolit spolehlivé výrobky, které poskytují garantovanou ochranu proti nebezpečným nemocem, jimž lze očkováním předcházet, jako například vzteklina, parvoviróza, psinka, infekční zánět jater nebo leptospiróza.


hands protecting dog and cat

Společnost MSD Animal Health si je natolik jista účinnností svých vakcín, že již několik let nabízíme program garantované ochrany před infekčními onemocněními psů. Do systému vstupuje každý pes, který byl řádně naočkován přípravkem firmy MSD Animal Health proti výše uvedeným infekcím podle přesně stanovených vakcinačních schémat.

Pokud pes prokazatelně onemocní kterýmkoli z těchto potenciálně smrtelných onemocnění, uhradíme majiteli psa veškeré náklady na diagnostiku a léčbu.

To znamená, že kromě špičkové imunitní ochrany vašeho nejlepšího přítele získáte také finační záruky pro případ propuknutí nemoci i přesto, že bude váš pes naočkován.

O záručním programu vakcinace a jeho podmínkách se prosím poraďte s vašim veterinárním lékařem.

O infekcích psů a koček se dozvíte více z našich krátkých videí a článku.