Pár se psem

O nás

Vítáme vás na stránkách Zdravé Zvíře. Tady naleznete informace týkající se zdraví vašeho mazlíčka, které by každý zodpovědný majitel psa, kočky nebo králíka o něm měl vědět!

Není pochyb o tom, že naši domácí mazlíčci jsou součástí našich rodin. Od chvíle, kdy nám vstoupí do života, děláme všechno pro jejich bezpečí, ochranu, spokojenost a zdraví.
Jako členové komunity Zdravé zvíře jsme přesvědčeni, že společně s našimi mazlíčky tvoříme jednu velkou rodinu! Iniciativu založila a spravuje společnost MSD Animal Health, která je v celosvětovém měřítku je důležitým a důvěryhodným partnerem v oblasti zlepšování zdraví zvířat. Naším cílem je poskytovat informace, které vám pomohou zorientovat se v nejrůznějších oblastech péče o zdraví vašeho domácího mazlíčka, abyste mohli společné chvíle trávit ve zdraví a spokojenosti.

Rodiny. Některé jsou velké. Jiné jsou malé. Některé teprve vznikají. Jiné už toho mají hodně za sebou. Někdy jsme jen dva. Někdy jsme čtyři. Stále jsme rodina. Společně zažíváme spoustu věcí. Smějeme se. Pláčeme. Někdy se i hádáme. Všichni se však / staráme jeden o druhého / protože na nás záleží, protože jsme víc než jen domácí mazlíčci, protože jsme rodina…

Naším cílem je poskytovat VÁM, majitelům domácích mazlíčků, spolehlivé a důvěryhodné informace a doporučení*, bez ohledu na to, jestli již doma psa, kočku nebo králíka máte, anebo to teprve plánujete.

Pokud vás naše příspěvky zaujaly, sledujte naši stránku Zdravé zvíře na Facebooku!

Sledujte nás na Facebooku!