O nás

Vítáme Vás na stránkách Zdravé Zvíře. Tady naleznete informace týkající se zdraví vašeho mazlíčka, které by každý zodpovědný majitel psa, kočky nebo králíka o něm měl vědět!

Internetové stránky Zdravé Zvíře jsou internetovým serverem ve vlastnictví MSD Animal Health, světového lídra veterinární medicíny, jehož cílem je propagace informací, týkajících
se péče o zvířata. Výrobce a distributor veterinárních léčiv může poskytovat pouze informace a rady, ale za léčení a očkování jsou zodpovědní veterinární lékaři. V kontinuálně doplňované a aktualizované tuzemské databázi veterinárních lékařů můžete rychle nalézt nejbližšího odborníka, který Vám poskytne kompetentní odpovědi z oblasti diagnostiky a léčby. Na naších internetových stránkách zase získáte odpověď na každodenně kladené otázky týkající se péče o zvířata a doporučení, kdy je potřeba se přihlásit o pomoc u veterinárního lékaře.

Není důležité, zda již jste nebo se teprve stanete chovateli psa, kočky či králíčka. Naleznete zde užitečné rady, abyste se mohli co nejdéle radovat ze společného života se svým zdravým mazlíčkem.

Na blogu Zdravé Zvíře umísťujeme články věnující se otázkám, o nichž by každý zodpovědný chovatel zvířete měl vědět. Navíc na našem stránce pro fanoušky, na Facebooku zveřejňujeme každodenní čerstvé informace pocházející ze stránky Zdravé Zvíře.

Sledujte nás: