Valentýn s mazlíčkem – 5 zábavných tipů, jak jim projevit lásku

Valentýn, ten výjimečný den, kdy věnujeme svým milovaným mimořádnou pozornost a myslíme na ně ještě víc, než kdy jindy. Proč ho neoslavit také se zvířecími mazlíčky, kteří nám svou bezvýhradnou lásku prokazují celý rok? Oplaťme jim to dnes alespoň trochu – třeba s pomocí našich tipů na strávení “dne lásky” se svým milujícím a milovaným zvířátkem.

1. Vyjděte si na rande
Když se řekne “dokonalé valentýnské rande”, většina lidí si asi představí večeři při svíčkách. Dlouhá procházka, nebo rovnou výlet do přírody ve společnosti vašeho psa a vaší drahé polovičky však může být právě tak romantická. Je váš pes společenský typ? Pozvěte na společnou vycházku a hraní i jeho nejlepšího psího kamaráda! Dnešní den je zasvěcený péči o naše nejmilejší – i psí členové rodiny si zaslouží plnit přání!

2. Obrázek na památku
Zamilované páry fotící si selfies uvidíte na Valentýna na každém rohu, a rámečky na fotky z obchodů doslova mizí před očima. Co se takhle přidat a zvěčnit si svého milovaného chlupáče? Uspořádejte focení, na kterém zachytíte jeho nejlepší a nejzábavnější výrazy i triky. Pokud nemáte v okolí profesionálního zvířecího fotografa, zkuste naplánovat fotografické odpoledne u sebe doma. Jen nezapomeňte na extra porci pamlsků a hraní jako odměnu za dlouhé pózování před objektivem.

3. Dárek z lásky
Kytici růží nebo plyšového méďu nejspíš neocení – přesto byste v den, kdy si navzájem dáváme dárky z lásky, neměli zapomenout ani na čtyřnohé mazlíčky. Nějaká ta hračka, pamlsky nebo nový pelíšek jsou vždycky dobrá volba, jak jim dát najevo svou lásku a péči.

4. Láska pro všechny!
Ti z nás, kteří mají to štěstí sdílet svůj život se zvířecím kamarádem jistě vědí, jak důležití pro nás mazlíčci jsou. Pojďme oplatit trochu té lásky, kterou nám zvířata dávají – třeba dobrovolnictvím v místním útulku. Ulehčíme tak práci těm, kteří pomáhají “najít životní lásku” opuštěným zvířátkům. A pokud máte málo volného času, nebo váš útulek dobrovolnictví neumožňuje, můžete mu poskytnout menší finanční podporu – i když to zní obyčejně, pro útulek je to velmi ceněná forma pomoci.

5. Bezpečnost především
Uprostřed všech těch růží, čokolád a hořících svíček nesmíme zapomenout na bezpečnost svých mazlíčků. Stejně jako Vánoce je i Valentýn obdobím, kdy jim hrozí nehody se zatoulanou čokoládou, jedovatými květinami nebo křehkými dekoracemi. Buďme tedy opatrní a důkladně je hlídejme. Samozřejmě nezaškodí mít po ruce nějakou tu zajímavou hračku navíc, která je zabaví namísto potenciálně nebezpečných “lidských hraček”.

Sdílet

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Sledujte nás: